כיצד לצאת מכלל שליטה החוב מאמר 2

כיצד לצאת מכלל שליטה החוב

כל צורה של אשראי החוב חינם, כך שאם אתה משלם במזומן עבור כל דבר, אז אתה בחובות. רק כאשר אתה לא מסוגל לבצע תשלומים לבעיה יוכלו למלא.

אם אתה לא מוכן, חשוב למצוא עזרה. אם אתה לא צריך לעשות עם החוב שלך, אתה עלול בסופו של דבר להשתלט על הבית שלך ו / או פשיטת רגל. משרד עכברוש חינם, כסף עצמאית חסוי ותקציב (מבז) יכול לעזור.

אם אתם במצב הזה, מכל סיבה שהיא, אתה מוצא את חלק מהקשיים הבאים:

תשלומים מאוחרים ומכתבים הנושים.
הפוך את החוב, לשלם חשבונות ושוב איחור (יותר).
אתה משלם את החוב, הלחץ יותר ממוקם.
להבטיח הבטחות להעביר סכומים גדולים (מפחד או בושה)
הבטחות שבורות לחץ מצד הנושים
בתלונה.

מבז יכול לעזור חוב בכיר להתמודד עם מצבם.
המועצה תקציב שירותים פיננסיים (מבז)

מבז הוא שירות ללא תשלום, חסוי עבור אנשים עם בעיות החוב בעיות של ניהול כסף. כסף יועצים מבז:

לעזור לך להתמודד עם החובות שלך ולעשות תקציב
לבחון את ההכנסה שלך כדי לוודא שהם לא מאבדים את כל זכויותיה
צור הנושים שלך בשמך עם הצעות של תשלום, אלא אם כן הם מסוגלים לעשות את זה בעצמך
עזרה בדרך להחליט לבצע תשלומים.

מבז ואת אירית בנקאות הפדרציה (IBF) פיתחה פרוטוקול פלטפורמת IBF / מבז: יחד, חבות (PDF) כדי לנהל לעזור לאנשים בחובות, תוכנית התשלום ההסכם עם המלווה שלך קיימא למנוע את הצורך בתביעה משפטית. אם תוכנית תשלום מוסכם, הפעולה המשפטי הקיים יושעה, כל עוד אתה מבין את לוח הזמנים של התשלום המוסכם.

מוסדות אשראי שחתמו על הפרוטוקול הם לעזור לעבוד עם לקוחות מבז יועץ לטפל ולנהל בעיות החוב הנדרשים.

מבז יכול גם לעזור לכם לארגן תוכנית תשלום קיימא עם נושים אחרים.
איך להתמודד עם החוב עצמו

חשוב לדעת את הנושים כי יש לך בעיות. לאחר מכן תוכל לעבוד איתם כדי לתקן את המצב. אחרת, הבעיות והלחץ של הנושים רק יחמיר.

אתה יכול מבז עזרה עצמית מדריך לקידום באמצעות השלבים הבאים:
יצירת תקציב מלא (מחיר החיים במשך שנה שלמה)

התקציב שלך צריך לכלול את כל הוצאות המחיה, או שזה יגרום הצעות בתשלום לא תמיד יוכל לשלם. כך, למשל, הוא יקר יותר בחורף מאשר בקיץ (בגדים חמים ונעליים יקרות יותר, חג המולד, וכו '.)

יש לך את העלויות של חינוך, נסיעות, בריאות, עבודה, הלבשה והנעלה בפיתוח של התקציב שלך והנח אותו על סכום שבועי.

אתה לא תשקיע את הסכום הזה כל שבוע, אבל ייתן לך מושג טוב יותר של מה שאתה יכול להרשות לעצמך. אנשים רבים מופתעים ללמוד איך להוציא את המשפחה הממוצעת על בסיס השנה.

תשווה את זה להכנסות שלך.
לתעדף את ההוצאות שלך

גג מעל הראש שלך אור, חום, מזון הם בראש סדר העדיפויות. אז אתה חייב להכניס את ההוצאות לפי סדר החשיבות. אתה צריך להיות כנה עם עצמך לגבי העלות של סיגריות, אלכוהול, חבילות טלוויזיה, טלפון סלולרי וכו ', קשה לראות מה היא לצמצם עלויות.
צור הנושים שלך

כאשר תסיים תקציב ואתה בטוח באופן סביר של ההוצאות שלך, ערוך רשימה של נושים שלך ואת מה שאתה חייב להם. דבר עם הנושים שלך ולהסביר את הקשיים. תגיד להם שיש לך נושים אחרים שיש להם כמות מוגבלת של כסף לחלוקה ביניהם, ואתה מנסה להיות הוגנים כלפי כל.

אם הבעיות שלך הם בעלי אופי זמני, נותן מושג כאשר אנו מצפים להשלים את התשלומים. אם אינך יכול להיות בטוח אם זה יקרה, הם אומרים.

אם הבעיות שלך הן לטווח ארוך, אם להיות כנה ולומר כי הנושים לא יוכלו להרשות לעצמם את התשלומים המקוריים. אם עניין נוסף, וזה אומר שאתה לא צריך לשלם את החוב, לבקש מהם להפסיק עניין.
מה קורה אם להתעלם מהבעיה

הבעיות יהיה יותר גרוע אם אתה עושה דבר. אם הנושים נקטו צעדים משפטיים לא מן האותיות. אם קיבלת מכתב החוב משפטי ולא להקשיב לו שוב במשך זמן מה, אין להניח כי הם שכחו - זה לא רחוק ללכת. חשוב מאוד ליצור קשר עם הנושה או על ידי התובע.

ישנם מספר דיונים בתהליך של איסוף. בית המשפט ייתן לך את ההזדמנות כדי להגיד לך מה שאתה יכול להרשות לעצמך את זה - אם זה עולה. אחרת, עבור שופט צדיק להחליט על בסיס שבועי, אבל אין לי מושג מה אתה יכול להרשות לעצמך. אם לפנות לבית המשפט דוח כספי (, הכנסות הוצאות והתחייבויות) ועזב את בית המשפט עם תשומת לב של השופט כמה ימים לפני הדיון. לשלוח העתק ליועץ המשפטי של הנושים גם כן.
סוגי החוב

ישנם סוגים שונים של חוב, לרבות משכנתאות, הלוואות, משיכות יתר, כרטיסי אשראי ורכישת השכרת. חובות מסוימים, כמו משכנתאות, הם "מובטחת" - כלומר את הסחורה או הרכוש בכלל, בבית כמו גיבוי משמש אם החוב לא שולם. מידע נוסף אודות סוגי החוב ואת הטרמינולוגיה במילון המונחים שלנו החוב.

טענות מסוימות יש כללים ספציפיים ושיטות מבחינת המיקום, כפי שהם מנוהלים ואסף. אלה הם בעיקר חובות הממשלה או סוכנות ממשלתית. בפרט, מס הכנסה, ביטוח לאומי, הרשויות המקומיות והמוסדות הלוואות לדיור, הוצאות, חשבוניות, פסולת, רישיונות בטלוויזיה, מסים הכלב אגרה מגורים פרטית המנהלת (NPPR) יש חוקים ונהלים מסוימים. למידע נוסף על כללי חוב ספציפי.
הנהלים עבור החוב

יש גם חוקים על פי חוקי על אוסף אשראי החוב הצרכני, כולל את הכללים על אבטחת מידע, את נקודות המגע הטרדה והפחדה.

אם אינך מסכים עם הנושים שלך לא מסכימים, המלווה עשוי לנקוט בצעדים משפטיים על מנת לגבות את החוב. במקרה יכול להתבצע בפני בית המשפט המחוזי, בית המשפט לערעורים או בית המשפט העליון, מעורב בהתאם לכמות הכסף. לאחר המלווה יש פסק דין של בית המשפט, החוב מוגדר, אמירה זו במספר דרכים, כולל, במקרים קיצוניים להתבצע על ידי פשיטת רגל. כמו חובות המאוחרות עשוי להיות השלכות נוספות, למשל, יכולים להשפיע על דירוג האשראי שלך וזה קשה להשיג אשראי בעתיד.