Wednesday, February 20, 2013

התמודדות עם חוב: זהה את ה3 השלבים של החוב

אתה יודע שאני פשוט שלמתי את כל החוב הצרכני שלנו כל להוסיף שערורייתי ובלתי הולמים מאוד ועשינו את זה בשלוש שנים. באופן טבעי, שפרסמנו הודעה על זה, אלוהים שלי, כמובן שהייתי, רציתי על הגג של הבית, שוכח סחרחורת והכל, וצועקים על כל מי שיכל לשמוע, את כל העיר ואת היקום. בכנות, זה לא היה הרבה יותר טוב מאשר כשקבלתי את תואר הדוקטור שלי והיה מוכן לפתוח ניתוח לב לביצוע בירידה של כובע (אני, הבן שלי היה אומר, רופא לא יכול לגרום לאנשים טובים יותר, דעה) .

כל זה, ופונקציות דומות בבלוגוספירה, הושק ויכוחים קטנים מאוד בנוגע לתשלום סכומים גדולים. מישהו בפורום אחר אמר שהמחשבה שלו / שלה הראשונה לא הייתה "יפה", אבל "אם אתה עשיר כמו שאתה נמצא בבלגן כזה." יש גם שמועות, אם כי מאוד חלש, התפקיד של גישות השונות ואת הקרקע המוסרית היחסית שלהם בכך שהוא כמשתמע מדברי צנע ומצוקה איכשהו יש סמכות מוסרית.

מה אני חושב שזה ויכוח בצד, גרם לי לחשוב ולשאול לתשלום חוב כמתהליך, ולא מעשה (מעשה שהוא לא, יאמין לי, אם יש לך חוב נכבד הוא עניין של התנגדות). אני הבנתי היא שהתהליך של חוב ניתן לראותו כסדרה של שלושה שלבים שונים. אלה הם: ייצוב, הרחבה והאצה. במהלך כל אחד מהשלבים הללו, פעולות וגישות ספציפיות יש עדיפות ברורה.

אבל תן לי בנושאים אלה.

יצוב

אתה מבין שאתה נמצא בחובות. לא נעים ככל שיהיה, בהנחה שזה 'קץ ההיסטוריה' היא ההזדמנות שיש לך יותר בעיות: החוב הוא רק במקרים נדירים מעשה (לדוגמה, סוג של אסון בלתי צפוי). לעתים קרובות יותר מאשר לא, הולך לתוך החוב הוא תהליך שחזר מקרים של הוצאתם מהכנסה. לא יכול להיות מספר סיבות לכך, אבל זה לא נקודה: הנקודה היא שאם אתה בחוב הוא תהליך שהוא יותר סביר מאשר לא להמשיך.

במילים אחרות, אם אתה מבין שאתה בחוב כנראה עדיין עמוק בחובות.

לכן, הצעד הראשון הוא לייצב או שאתה לא נכנסת לחובות לעשות, מה לעשות, עוד לפני תשלומים.

במהלך ייצוב החוב תצטרך:
 מידע על כל החובות שלך, שכל ההכנסות החודשיות שלך וההוצאות החודשיות שלך;
 ההתמקדות העיקרית היא להבטיח כי ההכנסה החודשית שלך עולה על התפוקה החודשית (כולל רמה המינימאלית של החזר חוב);

זה יותר יעיל ומהיר יותר על ידי צמצום ההוצאות. זכור כי:
 יש חלק מהוצאותיהם אינם מוסמכים לשנות או לא מהיר מספיק בכל מקרה. בדרך כלל, אך לא באופן בלעדי, קטגוריה זו כוללת משכנתא / שכר דירה, מסי מועצה, שירותים ציבוריים ובאופן אירוני, את תשלומי חוב. זה יכול להיות קשה לחוזים שונים במהירות המירבית (טלפונים ניידים, למשל) כדי לשנות. לכן, תן גם לבד: אל תבזבז את הזמן שלך ולהתמקד במה שאתה יכול לשנות.
 כל הביטוח מגיע זהיר מאוד - יש רווחים עצומים שנעשה כאן, ואתה יכול די מהר, בדרך כלל בתוך כמה שבועות. כאשר עשו את ההוצאות החודשיות שלנו להפחית בסכום משמעותי, שינוי ביתנו, וביטוח רכב ולשלם בבת אחת (ואבד את הקרב אבל נצח במלחמה, משום שזה מוביל לבעיה של תזרים מזומנים זמני, אך להפחית את העלויות חודשיות, ולכן הם קונים לך 12 חודשים) ושינויים בביטוח חיים. באופן כללי, את ספקי אנרגית המיתוג אינו שווים כל שינוי שעבר קואופ אנרגיה.
 עלויות משתנות, כל מזונות וקטנים לבלות, הם המקום שבו ניתן לבצע התקדמות מהירה, וכי הוא אינו מבוטל. אל תפסיק לעשות דברים, אבל לעשות אותם בצורה שונה. במקרה שלנו, יש לנו הפסקנו לאכול (בעצם, זה אומר שלא היה לי זמן נהדר עם חברים), סופרמרקט השתנה, החל בישול ואפייה (כולל עוגיות ומאפינס) ומבטל פסולת. ייזהר במה שאתה באופן אישי לבלות - ארוחות צהריים, קפה, נייחות (אוסף מעורר קנאה של עטים נובעים במקרה שלי).

במהלך חוב ייצוב מרגיש יותר כמו שיט בסירה (ודי גדול) מאשר לנהוג במכונית. דברים מתנהל באיטיות רבה וההצלחה היחידה שלו היא שהכספים שלהם מצביעים בכיוון הנכון - יביאו קצת יותר ממה שהוא מוציא. ופיכחון מאויר יש תפקיד חשוב בשלב זה.

הרחבה

לאחר התייצבות המצבה הפיננסית ולהבטיח שאתה לא מקבל יותר לתוך חוב אומרת שאתה להתמקד בהגדלת תזרים המזומנים שלך, או את ההבדל בין מה שהם מבלים ועל מה שאתה מוציא. זו מושגת על ידי שילוב טוב ביותר מואר פיכחון ולהגדיל את המכירות.

את העבודה השנייה נשמע נורא, אני יודע. אבל יש כנראה מעט מאוד אנשים שהחליטו להגדיל את ההכנסה שלהם ולא הצליחו לעשות - מחויב והרצון שתראה הזדמנויות שבו לפני שהיו כל מכשולים.

בכוונתי לדון באסטרטגיות שונות להכנסות במאמרים הבודדים שלך כדי להגדיל. מה שחשוב הוא שעלייה במזומנים צריכה להיות ממוקמת על החוב, ורק לצפות בו להתפורר.

הכנסות גדלו זה שלב הכרחי; הצנע לוקח צעד אחורה.

האצה

אם הצלחת להגדיל את ההכנסות בשלב ההתרחבות ולשים אותו על החוב שתבחין בו מתחיל ירידה במהירות. הסיבה לכך היא:
 כאשר אתה מגיע לנקודה שבה אתה משלם יותר מאשר עניין עיקרי, ו
 הרווחים שלך ימשיכו לצמוח אנחנו צריכים לשים יותר לתוך חוב.

בשלב זה, הכנסה גבוהה יותר היא והפיכחון הראשי, מאחורי קלעים.

לבסוף ...

אני מקווה שאלו מכם שקבלו אותה לשלם החוב בהצלחה, כתבתי מאמרים תחת התנועה של החוב, בתקווה שתמצאו שימוש עבורם - זה ייתן לך רעיונות ואש לעקוב אחריה וניסוי.

אתה חושב שאתה הרי החוב הוא גבוה מדי? אתה יכול לעשות את זה! רק למצוא דרך ללמוד ללכת דרך ונפל!

No comments:

Post a Comment